Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

24-7 Ascent pants pro dámy

front.post
front.public: 02. 10. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Určitě jste zkoušeli vytáhnout svoje drahé polovičky s sebou do přírody, na střelnici nebo prostě někam, kde Vás to baví a kde ony se můžou trochu umazat.


Mnoho z Vás jistě narazilo na fashion návyky u žen, které nejsou tak zvyklé ocenit odolnost a funkčnost „našeho“ oblečení.  Určitě doporučujeme nejprve začít instruktáží a vysvětlením „proč“ vlastně nestačí standardní dámské oblečení.
Pokud překonáte tuto těžkou fázi, je na čase vyrazit do toho správného obchodu. Úplnou náhodou jsme narazili na nový e-shop na českém internetu, který má ovšem včetně kamenného obchodu na starosti léty prověřený profesionál a matador Josef Záruba.


(Poznámka redakce: Pokud nevíte, kdo to je, doporučujeme přečíst si tento článek, který nás k němu po létech opět zavedl: RADIO DIXIE KLIKNI ZDE)
Ale zpátky k oblečení pro ženy. Čím začít? Zcela zásadním prvkem výbavy jsou kalhoty a dnes Vám představíme jeny extra.
 


24-7 Woman’s Ascent Pants
Tyto kalhoty jsou navrženy podle letitých mužských standardů odolnosti a funkčnosti taktických kalhot, ale jsou vytvořeny s ohledem na ženskou postavu. Na co je potřeba upozornit z ženského pohledu je to, že kalhoty nejsou dole zakončeny a každá žena si je může nechat upravit přesně na sebe.
Ve chvíli, kdy Vaše žena objeví kouzlo množství funkcionalit, kapes a poutek, máte zřejmě vyhráno. Určitě můžeme zdůraznit především funkční kapsy na taktické vybavení, nůž nebo mobilní telefon.
Kalhoty sedí pevně v pase s tím správným přilnutím přes boky. Nohy jsou v kalhotách díky střihu a pružnému klínu volné a umožňují uživatelce, aby se dostala do všech možných střeleckých pozic nebo do extrémnějšího pohybu v přírodě bez pocitu, že jí kalhoty prasknou. Při nošení poskytují tudíž naprostou svobodu.
Kalhoty jsou vyrobeny z voděodolného materiálu s vysokou odolností vůči skvrnám což jistě také ženy potěší.
Materiál: 6.5oz. Polyester/Cotton Micro Rip-Stop


Odkaz na eshop: ZDE


Loup Garou
Nejzajímavějšími položkami, které v tuto chvíli najdete v nabídce eshopu i kamenné prodejny, jsou určitě oblíbené kalhoty značky 24-7, repliky palubních bund amerického námořnictva (deck jackets), a pak Doobon - armádní izraelské bundy. Další doplňky z výstroje izraelské armády už jsou na cestě. A zapomenout nesmíme ani na batohy americké značky SOC, svou rámovou konstrukcí připomínající staré dobré „alice“ z výstroje americké armády, ovšem v moderním hi-tech provedení.


POZOR: Registrací zákaznického účtu v našem e-shopu získáte 10% slevu na veškeré zboží.


http://www.loupgarou.cz