Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

BD4 Lucky Knife - italská čepel armádních kvalit

front.post
front.public: 22. 02. 2020
000-obnoveny-

Dokonale zpracovaný design čepele či atraktivní tvarování rukojeti nesehrávají v otázce přežití žádnou zásadnější roli. V krizové situaci od svého nože potřebujete, aby vás prostě nezklamal.


 


Taktický nůž BD4 Lucky v černé či pouštní variaci od proslulého italského výrobce Extrema Ratio si však nedokáže pomoci. Kromě svých nadstandardních kvalit se zkrátka umí pochlubit i precizně vyladěným designem.


 


Nůž z továren Extrema Ratio


Extrema Ratio je italskou společností sídlící v malebném městečku Prato, které se rozprostírá v oblasti Toskánska. Na mapě ho naleznete cca 20 kilometrů jihovýchodním směrem od Pistoie, nebo 15 kilometrů severozápadním směrem od romantikou zalité Florencie. I přes krásu své polohy se Prato proslavilo díky světově uznávané značce Extrema Ratio.


  


Ta se již od roku 1997 hlásí k výrobě a prodeji vysoce výkonných bojových, vojenských, taktických, loveckých i kuchyňských nožů. V armádním sektoru je dokonce podle mnohých odborníků doslova nepřekonatelným fenoménem, která nemá v současnosti konkurence schopného rivala. Nože Extrema Ratio patří k nejvyhledávanějším svého druhu na celém světě. Pojďme se podívat na prvotřídní kousek BD4 Lucky, který je nabízen v provedení Black a Desert.


 


BD4 Lucky - nůž pro šťastlivce 


Nůž BD4 Lucky se na první pohled od ostatních čepelí odlišuje díky charakteristickým výrobním procesům společnosti, která si zakládá na precizních řemeslných úpravách. Díky tomu splyne s vaší rukou v jedno tělo a každý provedený pohyb se tak stane naprosto intuitivním zážitkem.


BD4 Lucky zdobí skvěle tvarovaná rukojeť s odnímatelnou sponou zámku z nerezové oceli. Společnost Extrema Ratio je proslulá nejen dokonalou konstitucí těla svých nožů, ale i precizní vyvážeností, která se ukrývá v optimálně nastavených rozměrech a celkové váze nožů.


BD4 Lucky s tloušťkou čepele 3 mm a délkou 152 mm váží příjemných 137 gramů. V otevřeném stavu se pak chlubí úctyhodným rozsahem dosahujícím ke 277 milimetrům.


BD4 Lucky vzniká za přísného dodržování nastavených industrializovaných procesů v kombinaci s manuální zručností těch nejlepších řemeslníků. Kvalita nožů se mimo jiné uchovává i tradičním manuálním plochým broušením.


 


BD4 Lucky armádním speciálem


Společnost Extrema ratio s více jak 20 letou tradicí armádní výroby si zachovává svou tvář a propůjčuje tomuto noži všechny své dosavadní poznatky. Zbraně této společnosti jsou dnes vidět u ozbrojených složek po celém světě a především pro svou spolehlivost a mimořádnou odolnost.


 


Bezpečný a při tom funkční


Nůž BD4 Lucky je vybaven systémem dvojité ochrany rychlého otevření. Od ostatních nožů Extrema Ratio se BD4 Lucky liší absencí palcových knoflíků, které jsou v jiných případech zcela běžně k nalezení. Přítomný chránič je pak perfektní bezpečnostní ochranou pro vaší ruku, který zároveň poskytuje velmi snadnou manipulaci při otevírání.


 


 


 


Charakteristické tvarování dodává noži skvělé úchopové vlastnosti. Tento nůž vám z ruky jen tak nevypadne. Prozkoumejte nadstandardní kvality nože klasického italského designu s funkčním tvarem.