Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Bill McConnell

front.post
front.public: 25. 07. 2020
000  – obnovený – obnovený

Začal poznávat divočinu, když mu byly čtyři roky pod dohledem svého dědečka. Vyrůstal poblíž Clevelandu a pravidelně navštěvoval hory v západní Pennsylvanii.


Jako dospělý McConnell studoval s Tomem Brownem mladším survivalistou a spisovatelem téměř 10 let. Naučil se loveckou techniku, používanou před dávnými věky u domorodců a jak vyrobit nástroje a zbraně. Jeho dovednosti jsou pro tým důležité, protože jsou efektivní při rozdělávání ohně a lovu.  Stal se odborníkem na přežití v drsných podmínkách. Vyučoval tyto dovednosti se svými studenty již více než 20 let. Mohli jste ho obdivovat na Discovery Channelu v dokumentárním sériálu Dual Survival, kde vystupoval spolu se svým partnerem Mattem Grahamem. Museli odložit své světonázorové rozdíly a spolupracovat na zajištění čtyř klíčových prvků přežití v divočině: voda, jídlo, oheň a přístřeší.   To co dělal McConnell (40) odlišně od ostatních hostitelů, kteří vystupovali na "Dvojím přežití" je, že se mu líbí "mluvit" se zvířaty a rostlinami v přírodě.  


Primitivní přežití, povědomí přírody a sledování jsou tři dovednosti udržet člověka naživu "pokud váš batoh splaskne," řekl v traileru sedmé série. Vyučoval tyto dovednosti se svými studenty již více než 20 let. McConnell si myslí, že lidé jsou "stále hloupější den ode dne" a měli by se vrátit k primitivním dovednostem. Ve své roli v seriálu ukazoval správné dovednosti, znalosti a duševní postoj, jak přežít i extrémních podmínkách.  


Na své stránce na Facebooku Bill napsal: „Děkuji Discovery za světové turné o přežití. Byla to neuvěřitelná cesta, na kterou nikdy nezapomenu. Děkuji svým příznivcům za přivítání doma po několika měsících absence. Doufám, že jste se naučili pár věcí, které vás a vaši rodinu přivedou blíž k přírodě.“