Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Cold Steel Code 4

front.post
front.public: 22. 01. 2019
000

Je to komfortní pocit, vědět, že u sebe máte opravdu dobrý a spolehlivý nůž. Mnoho profesionálů z bezpečnostních složek potvrdí, že vždy hledají důvěryhodný, spolehlivý a lehký nůž, který se může stát trvalou a nezatěžující součástí jejich každodenní výstroje. Právě to inspirovalo produktovou řadu CODE 4® a byl vyvinut nůž, který je předurčen, aby se stal standardním ztělesněním spolehlivosti.


 


Nůž řady CODE 4® je ultratenký, ultralehký, vysoce funkční užitkový nůž, který je neuvěřitelně pohodlný i při celodenním nošení a nezatíží uniformu / oblečení. Díky tomu nikdy nemusíte nechat nůž doma a můžete být připraveni po každé, když potřebujete kvalitní a spolehlivý nůž. Stále platí, že nejlepší nůž na práci je ten nůž, který máte u sebe!


 


U variant nože se zubatým ostřím naleznete skupinku malých zoubků, která je oddělena od další jedním větším, mělkým obloukem. Ostří tak trhá více hladce a přesto ještě agresivněji a bez zadrhávání i pevné a vláknité materiály.


Každý nůž je vybaven oboustranným kapesním klipem, trnem pro otevírání palcem a unikátním uzamykacím mechanismem Cold Steel® Tri-Ad Lock™ (tento superbezpečný blokovací mechanismus je nepřekonatelný jakýmkoliv jiným dostupným mechanismem na trhu – ve všech cenových hladinách )


 


Rukojeť nože je robustní, vyrobená z eloxovaného hliníku 6061 kovově šedé barvy. Čepel nože ostrá jako břitva je z vysoce leštěné japonské nerezové oceli AUS 8A. V řadě CODE 4® jsou k dispozici nože s rovným či z poloviny zubatým v ostřím se 3 různými druhy zakončení – Clip Poiint # 58TPC a # 58TPCH), Spear Point # 58TPS a # 58TPSH a Tanto Point # 58TPT a # 58TPTH.


 


 


HQH System spol. s r.o.


 


Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení.   S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí.   Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


 


http://shop.hqh.cz