Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Crispi since 1975

front.post
front.public: 08. 05. 2018
000_crispi

Léto, alespoň rámcově je tady a do přírody i na střelnici je potřeba upgradovat oblečení. To samé se týká i bot. Máme pro Vás jeden velmi zajímavý tip.  Předně si definujme, co od taktické obuvi vlastně čekáme. Veškeré taktické vybavení i vybavení pro outdoor aktivity má jeden základní požadavek. Je to spolehlivost. Mnohdy na tomto vybavení závisí zdraví nebo i život, takže se na něj musíme 100% spolehnout. Boty jsou základ, to je stará pravda. Pokud jsou nohy v pohodě, můžeme prostě fungovat. Boty tudíž musí být pohodlné. Nám se osvědčilo to, že pokud se do taktické obuvi prvně obujete a máte pocit pohodlí, budou fungovat i dále. Přesně tenhle pocit nastal po obutí CRISPI A WAY MID GTX.  

 


 


Crispi since 1975


Alessandro Marcolin založil značku Crispi v roce 1975 na úpatí Alp a začal se zabývat výrobou těžké horské obuvi. Díky mnohaletým zkušenostem s výrobou obuvi pro extrémní prostředí je firma dnes schopna nabídnout produkty nebývalých kvalit a možností. Pokud si vybíráme boty do extrémního prostředí, je dobré se podívat na historii výrobce, kde ke svému know-how přišel. Čtyřicetiletá tradice v extrému Alp dává záruky, které od obuvi pro extrémní prostředí očekáváme.  


 


   


 


BOTY CRISPI A WAY MID GTX


Model A WAY MID GTX jsou lehké taktické boty z vodě odpudivé kůže s Gore-Tex Extended podšívkou. Tento materiál je dnes velmi rozšířený a vyznačuje se vysokou vodě odolností. Boty jsme testovali jak za prudkého deště na volném terénu, tak i například ve vysoké trávě a i po několikahodinovém pohybu zůstaly nohy v suchu a teplu. Vyjímatelná stélka CRISPI® Air Mesh + Felt + Active atomy uhlíku zabezpečuje botě vynikající prodyšnost a odolnost proti pocení a zápachu. 3D CRISPI® konstrukce odvádí vlhkost pryč z nohou a i po dlouhém používání tak zůstávají nohy v ideálním suchu. Bota disponuje velmi dobrou kaučukovou ochranou proti vnějšímu nárazu a skvěle tak chrání nohu při pohybu v náročném terénu. Podrážka Vibram s tlumící stélkou chrání Vaše klouby při rychlém i dlouhodobém pohybu a chůze i běh v obuvi je velmi komfortní.  


 


Po 14ti denním testu prakticky neustálého nošení máme jednoznačný závěr, dobrá volba a jednoznačná sázka na léty osvědčenou kvalitu.  


 


HQH System spol. s r.o. Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


http://shop.hqh.cz