Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Dobijte se v lese

front.post
front.public: 31. 05. 2014
time01
Každý z nás se někdy v životě ztratil. Někdo z toho může mít doživotní trauma a už v životě sám nikdy nikam nevyrazí. Někdo to bere s nadhledem, poučí se a pro příště se mnohem lépe pro své výlety vybaví.

 

Vyzbrojíte-li se ultralehkým skládacím solárním panelem SOLARIS USB, zabijete nejen dvě, ale spoustu much jednou ranou. Dobije vám mobilní telefon, abyste si mohli zavolat pomoc, v případě, že jste zraněni, nebo aspoň určit vaši  přesnou polohu (máte-li v něm potřebný software).

Dobije vám i další zařízení, jako fotoaparát nebo MP3 přehrávač, abyste si po dobu, než se záchrana objeví, zkrátili dobu prohlížením svých fotoúlovků anebo posloucháním oblíbené hudby, která vás přivede aspoň trochu na jiné myšlenky. Přenosné zařízení pracuje s vysoce výkonnou technologií CIGS, je lehce přenositelné a má velmi kompaktní design.

SOLARIS USB pro vás vyvinula legendární americká značka outdoorového vybavení pro profesionály Brunton. Své jméno získala po svém zakladateli, geologovi  D.W. Bruntonovi.
Produkty této značky se vyznačují svou lehkostí a přitom maximální odolností a naleznete mezi nimi vařiče, svítilny, outdoorové nádobí pro vaření a přenosné solární panely.

Přestože většina nepříjemných situací, které se nám přihodí, bývá později zdrojem zábavných historek, je lepší být pro obdobné situace vybaven. A kdo se bojí, nesmí do lesa. Vy už teď v klidu můžete.