Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Energie vždy po ruce

front.post
front.public: 13. 09. 2014
time01
Už jste zažili osobní blackout? Je to vlastně jedno jestli vyrážíte na dovolenou někam do města nebo s batohem do příprody. Na elektrické energii jsme dnes velmi závislí a ne vždy máme její zdroj po ruce.

Elektrická zařízení všeho druhu využíváme prakticky celý den. Mobilní telefon, tablet, počítač nebo cokoli dalšího z užitečných hračiček, které nám zpříjemňují život jsou všechyn závislé na tom, jestli je někde poblíž zásuvka. Ale kde ji honem najít když jsem někde na cestě, nebo v lese u táboráku?

 

Štěstí přeje připraveným, takže je určitě dobré předejít blackoutu tím, že budete mít energii někde v kapse.

 

Powerpack je mobilním zdrojem energie, který jednoduše nabijete připojením k počítači nebo nabíječkou mobilního telefonu (microUSB). Uloženou energii můžete později využít pro nabití rozličných zařízení. Powerpack přímo disponuje klasickým USB portem a v balení nechybí ani sada konektorů (miniUSB, microUSB a Apple 30pin konektor). Interní Li-Ion baterie s kapacitou 1800 mAh nabije většinu mobilních telefonů nebo např. až 10 x přehrávač hudby.

 

Klasický USB port na zařízení umožňuje Powerpack využít nejen jako nabíječku pro různá zařízení (GPS, mobil, MP3 přehrávač), ale také jako zdroj napájení po nejrůznější USB gadgety – lampičky, větráčky atp. Samozřejmostí jsou stavové diody, které informují o zbývající uložené energii.

 

Varta Portable Powerpack tak na cestě udrží nabitý jak mobilní telefon, tak např. MP3 přehrávač či GPS bez nutnosti hledat el. zásuvku.