Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Funkční vrstvy SCUTUM

front.post
front.public: 03. 01. 2019
000  – obnovený – obnovený

Znáte ten pocit, když přijdete domů po víkendu v přírodě a všechno co jste měli na sobě, musíte ihned nacpat do pračky, jinak by vás domácí vyhodil z bytu, protože by si myslel, že doma přechováváte veverky ve vysokém stádiu rozkladu.  Tak ten už vás trápit nemusí. Pokud si jako spodní vrstvu pod svoje oblečení vyberete právě prádlo Scutum, nemůže se vám to stát. Až to totiž uděláte, prádlo Scutum vytvoří pod vaší blůzou a kalhotami prostor, kudy může odcházet váš pot takzvaným komínovým efektem pryč.  


Osobně doporučuji používat triko s dlouhým rukávem, aby komfort vyvolaný touto vlastností fungoval po celé ploše vašeho těla. Různé pojmy jako „antimikrobiální ochrana“, které toto oblečení sice také splňuje, ovšem nevyjádří to nejdůležitější. Proč jít do investice do funkčního prádla? Teplo v zimě, komfort v teple a v případě vydatného deště rychlé schnutí. To jsou vlastnosti, které rozhodují, zda to ještě zvládnete, nebo jste posera a pojedete domů. A pokud máte jenom trochu testosteronu, nedovolíte, aby k tomu došlo.  


 


 


 


Teď něco ke konkrétním technickým vlastnostem. Určitě vás bude zajímat, jestli je to šité plochými švy, protože jistě nechcete, aby vás to všude svědělo, řezalo a chcete se cítit nadlidsky. Bez toho to snad už ani nejde. Díky struktuře materiálu má funkční prádlo Scutum požadovanou vlastnost, díky níž jsme i při vysoké zátěži opředeni skvělým pocitem, bez potu, přehřívání, nebo zařezávání mezi záhyby našeho těla. Při zastavení zátěže prádlo odvede zbytek potu pryč a začne fungovat v normálním režimu, kdy zajišťuje, abychom po zapocení vlivem mokrého oblečení nenachladli, nebo aby nám nebyla zima. Díky tomu, že rychle schne, je toto riziko minimální a my se můžeme opět soustředit na to, jestli dokážeme vylézt až nahoru, skočit až dolů, nebo ujít 50 km s batohem a na konci udělat 500 kliků. Je to jenom na vás při jaké aktivitě budete mít na sobě toto prádlo. Jedno je ale třeba zmínit. Lépe ho mít a svůj prožitek si vychutnat na sto procent, než ho nemít a nepoznat ten blažený pocit.   ¨


 


 


 


Většinou bývá pravidlem, že český výrobce umí lépe pochopit český trh, německý výrobce německý trh, nebo třeba zimbabský výrobce ten jejich. Toto pravidlo platí také pro funkční prádlo Scutum, které je vyrobené v česku, a tudíž je do našich i evropských podmínek více než vhodné. Splňuje nároky horkých dní, ale také Ladovské zimy a kdo si ho jednou obleče, tak v něm chce i spát, což nepochopí leckterá manželka.  


Na závěr je třeba říct, že všechno podstatné už jsem vám řekl. Snad je možná vhodné ještě konstatovat, že není úplně správné nosit to jako jedinou vrstvu oblečení, ale v kombinaci například s ripstopovými kalhotami a lehkou blůzou. Prádlo v této kombinaci dělá přesně to co má. Také není vhodné brát si to na rande, protože kdyby na to došlo, budete mít dvoje kalhoty, což netrpělivé partnerky může odradit, nebo rozesmát a to není zrovna to, co by vám mělo prádlo zajistit. Pro všechny další aktivity tu je funkční prádlo.  


 


HQH System spol. s r.o.


Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh. http://shop.hqh.cz