Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Joseph Teti

front.post
front.public: 08. 03. 2018
000  – obnovený – obnovený – obnovený

Joseph Teti je veteránem vojenských a amerických vládních jednotek určených pro speciální operace. Možná ho znáte ze seriálu Dual Survival (Dvojí přežití), který u nás běžel na Discovery Channelu.


 


Jde o bývalého příslušníka přísně tajných vládních protiteroristických jednotek. Zkrátka muž, který prošel tvrdým výcvikem, aby se z něj stal skutečný specialista na boj v nebezpečných podmínkách. 


Joe prošel celou řadou speciálních a vysoce rizikových misí a operací zejména v Afghánistánu a Iráku.  Z nejoblíbenějších Joeových věcí můžeme zmínit pistoli Glock 17C, nůž TOPS a boty Asolo Morgan GTX.  


  


Joe je zastáncem kondičních tréninků, taktických výcviků, střelby a výcviků přežití. Na svých webových stránkách dokonce rozdává cenné rady těchto oblastech výcviků. Sám sebe hodnotí, že je ve výborné fyzické kondici. Vděčí za to pravidelnému tréninku, dodržování disciplíny a řídí se řečí svého těla. Zastává názor, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Jak sám tvrdí: „Domnívám se, že klíč k individuální fyzické zdatnosti leží někde mezi vůlí a touze vychutnat si život. Věřím v pořekadlo – Jste to, co jíte.“    


 


Jak vypadá takový výcvik přežití z pohledu Joe Tetiho se dozvíte v následujících řádcích. Nejdůležitější je podle Joea držet se několika kroků. Zaprvé, buďte připraveni zachránit v první řadě sami sebe. Myslete na sebe a na záchranu svého života. Zadruhé, nikdy to nevzdávejte. I když se může stát, že v divoké přírodě budete trpět hlady, žízní, pocity chladu, přehřátí, strachu, tak to nevzdávejte a vyslyšte svůj vrozený pud, který vám radí dělat vše pro to, abyste přežili a nevzdávali to.    


 


V divočině je potřeba vymyslet plán, co a jak dělat a hlavně při tom zachovat chladnou hlavu. Za další, zajistit si 4 základní věci k přežití – vodu, jídlo, přístřeší a oheň. Joe také v neposlední řadě doporučuje trénovat vlastní mysl, udržovat se v kondici a používat zdravý selský rozum.