Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

KALHOTY BLACKHAWK TAC LIFE PANT

front.post
front.public: 31. 05. 2020
000  – obnovený – obnovený

Zkuste si vzít vaše nejlepší kalhoty, projít s nimi řekou, potom ostružiním a zakončit to procházkou pořádně hlubokým bahnem. Jak budou vypadat? Ať už je to jakkoliv, tak rozhodně nebudou vypadat tak jako předtím. Leda že byste měli kalhoty od firmy BlackHawk. 


Na první pohled elegantní kalhoty nabízí pohodlí v kombinaci s odolností téměř batmanovského obleku. Je až na zamyšlenou proč tyto kalhoty nemáte ještě doma. Pokud milujete adrenalin, dáte mi jistě za pravdu, že skvělý zážitek je chytré doplnit i kvalitním vybavení, které vám požitek ještě znásobí. Například při lidové obranné střelbě, skrytém nošení, nebo při pronásledování zločince, vlastnosti kalhot víc než oceníte.  


 


 


 


Kalhoty jsou základním prvkem oděvu, který má vliv na naší náladu, proto je důležité, aby nám perfektně seděli, umožňovali volný pohyb a mohli jsme se na ně spolehnout. A právě toto si firma BlackHawk uvědomuje. A my jsme si to uvědomili také.   Největší devizou kalhot BlackHawk Tac Life Pant je kombinace civilního vzhledu a taktické funkčnosti. Skvělé materiály, které jsou dobře nositelné a odolné proti opotřebení jsou nakobinovány s množstvím kapes. Kapsy a jejich umístění je největší bonus, který nákupem těchto kalhot získáte. Zjistíte co všechno v kalhotách unosíte, aniž by to byl zvlášť vidět. Umístění jednotlivých kapes a jejich ovládání je výborně dosažitelní v jakékoli podobě a vychází z historicky skvělých taktických vzorů BlackHawk.  


 


 


 


BlackHawk Tac Life Pant jsou  každodenním společníkem, kterým neurazíte ani ve společnosti a přitom si zachováte komfort na který jste zvyklí. K dodání jsou ve třech barvách a ve standardních velikostech.    


 


HQH System spol. s r.o.


Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


http://shop.hqh.cz