Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Kizlyar Supreme Biker X V3

front.post
front.public: 17. 05. 2019
000

Nožířská společnost Kizlyar Supreme má ve svém repertoáru nože prakticky všech druhů. Samozřejmostí jsou i velmi odolné a praktické zavírací nože. A i tady patří Kizlyar mezi špičku ve svém oboru. Dnes si představíme model Biker X V3.


 


Zavírací nože Kyzliar Supreme se vyznačiují základní skvělou vlastnodtí. Nositelnost a funkčnost. Největší výhodu, kterou mají zavírací nože oproti nožům klasickým, je skladnost a Biker X V3 toto jen potvrzuje. Pokud je totiž čepel uložena v rukojeti, má nůž délku pouhých dvanáct a půl centimetru, takže je velmi dobře skladný a díky své nízké váze o něm prakticky ani nevíte. Při rozevření se vysune čepel dlouhá 9,5 cm. Ta je vyrobena z nereznoucí oceli, jenž je vzduchem kalitelná a obsahuje vysoké množství uhlíku. Jedná se tedy o pevný materiál a výrobce uvádí tvrdost 58-60 HRC. Čepel je navíc velmi tenká, pouhé 3mm, takže uživatelům nebude dělat problém ani nařezaní menších věcí.


 


 


 


Rukojeť je vytvořena z materiálu G10. Jedná se o laminovaný materiál, jenž se vyrábí ze skelných vláken s přídavkem epoxidové pryskyřice a následně se lisuje pod vysokým tlakem. Materiál nevodí elektrický proud a má prakticky nulovou nasákavost, tedy ideální řešení pro materiál rukojeti u survival nože. Rukojeť má ergonomický tvar, což nahrazuje klasické zdrsnění povrchu, takže padne do ruky téměř jakémukoliv uživateli. Na rukojeti se navíc ještě nachází malé držadlo, kam lze umístit věci menších rozměrů, dle potřeb uživatele.


 


Pokud máte možnosti tyto nože někde vyzkoušet, určitě neváhejte protože se jednoznačně stanou Vaším denním společníkem a pomocníkem.


 


HQH System spol. s r.o.


Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


 


http://shop.hqh.cz/