Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Kolekce oblečení Scutum Wear druhé generace

front.post
front.public: 15. 07. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Témata funkčního prádla řeší každý kdo se trochu hýbe. Ať již při sportu, nebo při jiných disciplínách. V oboru outdoor a army je toto téma zásadní


 


Společnost HQH systém s.r.o. působí v tomto oboru již léta jako dodavatel špičkového vybavení pro profesionály. Před časem vyvinulo vlastní řadu funkčního prádla pod názvem Scutum, které velmi překvapilo svojí odolností a skvělými funkcemi.


 


Nyní uvádí rozšířenou druhou generaci, která Vás jistě překvapí. V základním spektru je možné pořídit tričko s krátkým a dlouhým rukávem, krátké šortky a dlouhé legíny jako první vrstvu oblečení a mikinu jako druhou funkční vrstvu.


 


 


 


Funkční prádlo bez kompromisů, které bude splňovat vysoké nároky nejen na kvalitu střihu, ale také na materiál. Těmito požadavky jsme se řídili při vývoji a výrobě vlastní produktové řady funkčního prádla značky SCUTUMWEAR.


 


V základní nabídce jsou dvě barvy, černá a zelená. Špičkové provedení a použité materiály dávají tušit skvělou funkčnost produktů. Základním materiálem je 92% polyamid supplex a 8% lycra, na boční panely 92% polyester2% polyamid a 6% lycra.


 


Všechny střihy jsou prodloužené tak, aby zabránily vyhrnování. Použití plochých švů avizuje minimalizaci otlaků a odolnost při otěru. Kompresní sřihy produktů zabezpečují vysokou přilnavost k tělu a tím i skvělou funkčnost.


 


Použití antimicrobiální ochrany s ionty stříbra a panelům pro regulaci teploty těla při zátěži se oblečení vyznačuje vysokou odolností a funkčností při jakémkoli pohybu. Scutum wear je jasnou volbou i díky příznivé cenové politice. Rozhodně to vyzkoušejte.