Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Kolekce oblečení Scutum Wear druhé generace

front.post
front.public: 27. 04. 2020
000-obnoveny-obnoveny

Témata funkčního prádla řeší každý kdo se trochu hýbe. Ať již při sportu, nebo při jiných disciplínách. V oboru outdoor a army je toto téma zásadní


Společnost HQH systém s.r.o. působí v tomto oboru již léta jako dodavatel špičkového vybavení pro profesionály. Před časem vyvinulo vlastní řadu funkčního prádla pod názvem ScutumWear, které velmi překvapilo svojí odolností a skvělými funkcemi.


Dnes již zavedený pomocník střelců jak v amatérském poli, tak v řadách profesionálů poskytuje vysoký komfort. Oblečení ScutumWear bylo otestováno také mnoha extrémními sportovci na všech kontinentech a na jeho základě vznikla druhá generace, která Vás jistě překvapí. Změnou a vývojem prošel nejen materiál, ale i jednotlivé střihy, které se nutno přiznat zcela zásadně posunuly. Vysoký standard pohodlí a odolnosti dává tomuto oblečení nezaměnitelnou auru nepostradatelnosti


V základní nabíce výrobce je možné pořídit tričko s krátkým a dlouhým rukávem, krátké šortky a dlouhé legíny jako první vrstvu oblečení a mikinu jako druhou funkční vrstvu.Právě sladění spodní a druhé vrstvy velmi příjemně prekvapilo, prakticky při jakékoli příležitosti nošení, i v běžném životě.


 


Funkční prádlo bez kompromisů, které bude splňovat vysoké nároky nejen na kvalitu střihu, ale také na materiál. Těmito požadavky jsme se řídili při vývoji a výrobě vlastní produktové řady funkčního prádla značky ScutumWear. V základní nabídce jsou dvě barvy, černá a zelená. Špičkové provedení a použité materiály dávají tušit skvělou funkčnost produktů. Základním materiálem je 92% polyamid supplex a 8% lycra, na boční panely 92% polyester2% polyamid a 6% lycra.


Všechny střihy jsou prodloužené tak, aby zabránily vyhrnování. Použití plochých švů avizuje minimalizaci otlaků a odolnost při otěru. Kompresní sřihy produktů zabezpečují vysokou přilnavost k tělu a tím i skvělou funkčnost.


Použití antimicrobiální ochrany s ionty stříbra a panelům pro regulaci teploty těla při zátěži se oblečení vyznačuje vysokou odolností a funkčností při jakémkoli pohybu. ScutumWear je jasnou volbou i díky příznivé cenové politice. Rozhodně to vyzkoušejte.