Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

MAXPEDITION THERMITE-B

front.post
front.public: 17. 10. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Materiál umisťovaný do stehenních pouzder musí být lehký a o menším rozměru. K tomu jsou uzpůsobena také stehenní pouzdra nejrůznějších typů. U tohoto typu pouzdra je na první pohled zřejmé, že chybí upevnění ke kalhotovému opasku a mohlo by tedy docházet k pootočení kapsy na stehně.


 


V případě stehenních pouzder na zbraně to bývá častý problém. To ale není tento případ. Do pouzdra si vložíte střelivo, turniket a ještě třeba mobilní telefon a budete rádi, že tam toho nemáte víc. Je to praktické a rychlé. Ale čím víc věcí tam máte, tím to ztrácí význam.


 


 


 


V situaci kdy ukončíte palbu, začnete přebíjet a máte naučený pohyb rukou pro zásobník na stehně, máte proti protivníkovi velikou výhodu. Rozhodně vás ale tato technika nepřipraví na tasení ze skrytého nošení. A já jsem na ulici již několik let nespatřil nikoho s podobným pouzdrem. To je výzva. Každopádně pro ozbrojené složky, nebo nadšence jako jsme my, je to další skvělá možnost kde nosit materiál. Především při bojích na velmi krátkou vzdálenost (CQB), kde musíte být velmi rychlí. Pouzdro musí být pevně přichycené, z odolného materiálu a být stále na stejném místě. A to přesně taška Maxpedition Thermite-B splňuje.


  


HQH System spol. s r.o.


Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


 


http//shop.hqh.cz