Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

MMA Stree Fight, umění se bránit

front.post
front.public: 04. 04. 2015
time01
Jdete si takhle v noci po ulici a přistoupí k Vám divý týpek, chce připálit cigaretu, a když sáhnete do kapsy, najednou má v ruce nůž a chce peníze hodinky…odpovězte si sami na otázku, zda se umíte bránit.

Dnešní doba, kdy se rozevírají nůžky mezi sociálními třídami a mnoho lidí končí v nelítostných podmínkách ulice přímo nahrává různým nebezpečným pouličním situacím. Nemyslím tím jen tmavé uličky v nějakém ghetu, ale i obyčejný pražský Václavák. Ostatně stačí se podívat na televizní zpravodajství.

 

Dostali jste se někdy do podobné situace? A upřímně – věděli jste co dělat kromě toho že jste odevzdali mobil a peněženku? Většina normálních lidí v této situaci končí. Pokud člověk není trénovaný, je to mnohdy to lepší řešení.

 

Určitě Vás ale už možná napadlo, že by bylo fajn být připraven. Různých škol bojového umění je v Čechách jak máku. Rozdílné kvality, rozdílné ceny a jak se v tom má laik vyznat. Zkusíme Vám ukázat něco, co prostě funguje.

 

MMA Praha pod vedením Tibora Šaraye praktikuje vlastní styl pouličního boje MMA Street Fight, ve kterém jsou zastoupeny ty nejúčinnější prvky z různých stylů jako např. Krav maga, Musado, Systema, JiuJitsu atd. Trénink zahrnuje i velice zajímavou kondiční přípravu, tedy jsou vhodné i pro, ty kteří chtějí vylepšit svou kondici nebo upravit váhu.

Filosofií MMA Praha není trénovat profesionály a zabijáky, ale naučit obyčejné lidi z ulice, aby se uměli bránit. Kurzy jsou tak otevřené pro kohokoli bez ohledu na věk a pohlaví.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uF8OYeTivbA

 

O NÁS

Sportovní centrum Self Defence MMA se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí a nabízí spoustu cvičebních, sportovních i výukových programů. Trénují u nás jedni z nejlepších trenérů a lektorů ČR a to jak v kick boxu, karate, MMA, profesní sebeobrany, kardio tréninků, skupinových cvičení a mnoho dalších.

Zabýváme se také sebeobranou, a aby naše centrum nabídlo co nejlepší služby, vytvořil se zde zcela nový a naprosto unikátní bojový styl, který dostal název MMA Street Fight. Jedná se o nejúčinnější a nejkomplexnější cvičení sebeobrany v ČR!

 

http://www.mmapraha.cz

Foto © Depositphotos.com/lucidwaters