Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Modernizujte svojí kosu

front.post
front.public: 02. 10. 2019
unrra2

Kosa, neboli  česká útočná puška vz.58 dnes sdružuje množství střelců. Fanklub této kultovní zbraně neustále narůstá. 


Hysterie, která vždy zachvátí zájemce při zprávách o nedostatku této zbraně, nebo že je někam zrovna přivezli je až zarážející. Kosu chce prostě každý.  


  


Když už si přímo pušku vz.58 nebo některý její klon přinesete domů, začnete přemýšlet co s ní dál, jak ji vylepšit jak vizuálně tak především funkčně. Široká nabídka doplňků pro vylepšení funkcí této pušky Vám umožní bohaté úpravy a především výrazně zlepšení jejích funkcí a spolehlivost.Jedním z výrobců doplňků pro customizaci pušky vz.58 je firma Unrra, z jejíhož porfolia si představíme několik výrobků.  


 


Teleskopická pažba G3


  


Zkonstruovaná přímo pro legendární Sa.58 a jeho klony! Vyznačuje se extrémně tuhou a robustní konstrukcí a superrychlým výsuvem! Na montážní kostce jsou dvě praktická poutka pro instalaci popruhu a na opěrce je další poutko integrováno. V zasunutém stavu je pažba jen lehce fixována, aby bylo možné rychlé vysunutí bez použití tlačítka. Vysunutí pažby je možné v časovém horizontu jedné desetiny vteřiny!!! Určeno pro praváky i leváky!  


 


D-Force Tactical Spirit M2015


  


Naprosto výjimečné taktické předpažbí D-Force Tactical Spirit M2015 posouvá pušku Sa.58 mezi absolutní špičku taktických zbraní. Inteligentní konstrukcí, prvotřídním materiálem, širokou modularitou, moderním designem i vysokou odolností překonává toto předpažbí v souhrnu veškeré konkurenční výrobky! Unikátní způsob uchycení podpažbí na zbrani s vertikální dělící rovinou řeší všechny obvyklé potíže s uchycením předpažbí na zbrani Sa58. Toto průmyslové řešení nenabízí žádné jiné předpažbí na trhu! Mimořádná odolnost a tuhost předpažbí ho předurčuje pro profesionální použití. Moderní, štíhlý a velice kompaktní design dle požadavků profesionálů. Předpažbí plynule navazuje na tvary pušky Sa58 a působí velice vyváženým dojmem.