Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Obranný sprej Sabre Red Crossfire

front.post
front.public: 24. 07. 2020
000 

Každý už asi ví, co znamená pepřový sprej. Co ale máte od něho při sebeobranném použití čekat?  Amatér, pokud stihne sprej využít je většinou ve vzpřímené poloze a prostě natáhne ruku a stiskne. Jak ale chcete reagovat v případě zápasu, potyčky nebo v momentě, kdy chcete zasáhnout útočníka v nějaké jiné pozici?  


 


Pro tyto potřeby existuje profesionální řešení, které je využíváno ozbrojenými složkami celého světa. Obranný sprej Sabre Red Crossfire je vysoce efektivním produktem, který vyniká především tím, že funguje v jakékoli pozici. U běžných produktů musíte obranný sprej držet ve svislé poloze, aby fungoval. Ne tak Crossfire.  


Díky technologii Crossfire lze “vystřelit” nejen z vertikální polohy spreje směrem vpřed, ale i z polohy horizontální směrem nahoru nebo dolů. Tento obranný sprej je přímo určen pro nestandardní použití a dokáže útočníka zlikvidovat velice rychle. Spreje Sabre Red Crossfire vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů od roku 1975. I přes malé rozměry a hmotnost jsou robustním a spolehlivým ochráncem. Sabre Red Crossfire obsahuje 10% výtažek z papriky s účinností 2 000 000 SHU (Scoville Heat Units), až o 86% silnější než běžné spreje. Jeho technologické řešení umožňuje použití z různých úhlů.  Sprej je vystřikován v proudu, tzv. tekutá střela, se zvýšenou větruodolností. Jedná se o úzký a přesně směrovaný paprsek účinné látky, který tryska vystřeluje s velkou přesností. Celkový obsah spreje vystačí na 35 dávek a je tudíž určen pro opakované použití. Účinná látka obranného spreje působí i na osoby pod vlivem omamných látek díky složení na přírodní bázi    


 


OBRANNÝ SPREJ SABRE RED CROSSFIRE MK-4 GEL
Tento sprej obsahuje 10% výtažek z papriky s účinností 2 000 000 SHU (Scoville Heat Units), až o 86% silnější než běžné spreje. Možnost použití z různých úhlů. – obsah spreje vystačí na 35 dávek – zásah, který vám zaručí dostatečný odstup od útočníka – složení spreje je až 5x účinnější oproti konkurenci – SABRE je využíváno ozbrojenými složkami po celém světě –Účinná látka obranného spreje působí i na osoby pod vlivem omamných látek díky složení na přírodní bázi. 


OBRANNÝ SPREJ SABRE CROSSFIRE TRAINING MK-4 PROUD
Tréninkový sprej je určen pro nácvik použití spreje v konkrétní situaci, obsah nemá stejné složení jako klasický sprej a je bez účinku. Ideální pro cvičení z různých úhlů a poloh. – obsah spreje vystačí na 25 dávek – zásah až na 4.5 m vám zaručí dostatečný odstup od útočníka – objem: 1.8 oz  


HQH System spol. s r.o.
Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení. S odkazem na naše bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí naše společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí. Pravidelně pořádáme odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsme zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávané policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřujeme i na komerční trh.


http://shop.hqh.cz