Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Pistole Walther CCP

front.post
front.public: 16. 03. 2019
000-obnoveny-obnoveny

Německý odraz přímého přístupu k výrobě technologicky zdařilých zbraní je celosvětově známou strategií tamních zbrojovek. Rozhodně nemá smysl zahltit pulty prodejců novými modely, pokud svému majiteli nepřinese něco nového. V podobných stopách již několik let kráčí i německá zbrojovka Carl Walther se svou samonabíjející pistolí s pneumatickým tlumičem zpětného rázu.


 


Výborná volba pro sebeobranu 


Pistole určené pro civilní trh se vyrábějí primárně pro skryté nošení pod oblečením a k efektivní sebeobraně. Dnešní svět není všude růžový a rozhodně nemá cenu podceňovat stoupající kriminalitu. německá zbrojovka přichází se zcela novou zbraní Walther CCP - 9mm Luger, aby navrátila vaší mysli pocit bezpečí. K tomu napomáhá skvěle zkonstruovaná pevná hlaveň s ráží 9x19 mm Luger.


 


Je tento model bezpečný?


Bezpečnost nošení zbraně a její ochranné systémy jsou důležitými součástmi ovlivňující výběr. Zde je předčasnému otevření závěru zbraně bráněno důmyslně navrženým systémem přepouštění určité části spalných plynů do příslušného plynového válce, který je umístěný těsně pod hlavní.


Vytvořený nahromaděný tlak plynu tlačí na píst spojený se závěrem v opačném směru jeho otevírání. Jednoduchý koncept bezpečnostního opatření je skvělou symbolikou německé vynalézavosti.


 


Jak padne CCpéčko do ruky?


Pokud se o pistole značky Walther zajímáte trochu více, očekávejte naprosto shodnou ergonomii, jako je tomu u služebních i obranných pistolí. Použit je prověřený tvar velice snadno padnoucí do ruky střelce. Pevný úchop bez jakéhokoliv kompromisního ústupku před nesprávně navrženým lemováním tak navyšuje celkovou spolehlivost a přesnost střelby.


 


CCP posledním hitem zbrojovky Walther


Pistole CCP se na současných pultech objevuje v několika provedeních za velice příjemnou cenu. Hlavní doménou se pak stává skvěle vytvořený systém brzdění závěru spalnými plyny. Za výrobním procesem stojí více jak 100 leté zkušenosti. Tato bohatá historie se odráží na každém nově vzniklém konceptu. Vždy u Walthera naleznete unikátní řešení nebo technologickou inovaci, která se u jiných zbraní nevyskytuje.