Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Remington 700 Target Tactical

front.post
front.public: 18. 10. 2017
000

Remington 700 Target Tactical má trojúhelníkovou hlaveň. Jde o model určený pro přesnou střelbu s nastavitelnou pažbou a lícnicí.Tacticool verze klasické Rem 700.


 


Firma Remington se zabývá výrobou jedněch z nejlepších pušek. Na malorážkách od Remingtona se naučily střílet už tisíce začínajících střelců. Lovci zvěře skolili ta největší zvířata na zemi s puškami Remington. Vojenští odstřelovači používali pušky Remington v mnoha válečných konfliktech, aby likvidovali nepřátele na neuvěřitelné vzdálenosti. Pušky od firmy Remington slouží už od dob války ve Vietnamu až do současnosti, a ještě mnoho let jistě sloužit budou.


 


Puška Remington 700 je opakovací kulovnice s válcovým odsuvným závěrem a je používána jako základ pro standardní odstřelovačský systém M40 americké námořní pěchoty již od 60. let, kdy nahradila odstřelovačskou variantu pušky M1 Garand. Tento systém byl poprvé nasazen ve válce ve Vietnamu a v současnosti se jedná o jednu z nejvíce rozšířených opakovacích pušek, která si našla cestu k mnoha tisícům lovců, sportovních střelců, vojáků i policistů po celém světě a je považována za jednu z nejpřesnějších sériových zbraní na trhu.


 


Úprava pažby umožňuje pohodlnější úchop zbraně, což má velký efekt jak na pohodlí při střelbě tak i na přesnost. Zároveň zbrani propůjčuje atraktivnější a neokoukaný vzhled, který přitáhne nejden pohled. Další pozitivum, které přispěje k výbornému chodu zbraně, je pouzdro zbraně, jenž je vyrobeno z jednolitého bloku kvalitní oceli. Zbraň dále disponuje spoušťovým mechanismem X-Mark s extrémně nízkými vůlemi a tolerancemi.