Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Smith & Wesson model 60

front.post
front.public: 01. 08. 2019
t01 – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený

  Vůbec první revolver z nerezové oceli uvedený na celosvětový trh, to je Smith & Wesson model 60. První model byl představen světu již v roce 1965 a od té doby sklízí pouze vynikající ohlasy. Tento typ odstartoval éru výroby z ušlechtilé nerezové oceli.   Smith & Wesson model 60 má povrchovou úpravu Satin Nerez, materiál zastupuje Nerezová ocel - rám Stainless Steel Cylinder. Revolver má ráži 0,357 Magnum .38 S & W Special + P. Samotný zásobník, jednoduše ovladatelný, je určen pro 5 nábojů.  


 


Nejvíce je využívaný sportovci a obránci zákonů, tedy policejními složkami. Pro osobní obranu je také přímo ideální, a to hned z několika důvodů. Délka hlavně je pouhých 7,6 cm, má nastavitelné hledí (3 "a 5"), malou velikost rámu (Exposed Hammer) a v neposlední řadě také velmi nízkou hmotnost, prázdná váží tato zbraň pouhých 694,6 gramů. Zbraň je díky těmto parametrům vynikající pro skryté nošení, a to jak již bylo zmíněno pro policisty i civilisty. Díky vybavení správnými úchyty z herettového dřeva, přímo ideálně pasuje do dlaně nejen mužům, ale také zástupcům něžného pohlaví.  


 


 


 


Pokud tedy potřebujete někdo zbraň pro svoji obranu, pak je Smith & Wesson Model 60 přímo vynikající volbou, a to nejenom díky velké efektivitě při střelbě zblízka, ale i pro další, již vyjmenované vlastnosti. Na závěr snad jen lze dodat, že cena zbraně se pohybuje mezi 700 a 800 dolary.