Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Survival bunda z Izraele

front.post
front.public: 06. 05. 2019
000-obnoveny-

Zkušenosti ani perfektně padnoucí střih na úspěch v oblasti výroby survival oblečení rozhodně nestačí. Izraelská společnost Hagor o potřebné komplexnosti a nutnosti důrazného přístupu ví, proto v rámci dodržování nejpřísnějších zásad na funkčnost materiálu přináší ty nejkvalitnější survival bundy vůbec.


 


Společnost Hagor a její minulost
Izraelská myšlenka směřující k výrobě vojenského vybavení se zrodila v letech 1956 a svou specifikací cílila na izraelské obranné síly, tamní policii i protiteroristické útvary. Jmenované složky se pro Hagor rozhodly hned z několika zásadních důvodů. Svou roli samozřejmě sehrává podpora místní ekonomiky, ale kromě toho Hagor dokázal vždy překvapit nadstandardní efektivitou veškerého vyráběného sortimentu. Svou prioritní pozici vojenského dodavatele si drží již přes 50 let. Po právu se tak rozsáhlá kolekce survival oblečení Hagor řadí k absolutní světové špičce.


Bunda nekompromisního charakteru - to je Parka IDF Doobon
Parka IDF Doobon je určena všem, co nechtějí při své výpravě ponechat nic náhodě. Jedná se o maximálně hřejivou parku s pevnou zateplenou kapucí. Svému majiteli poskytuje nejen komfortní podmínky, ale i možnost úschovy důležitých předmětu ve dvou kapsách přímo na ruce a pak také v náprsní oblasti. Hagor se jistí efektivní kombinací vnějšího materiálu ze 100 bavlny a polyesteru společně s vnitřní 100% nylonovou podšívkou.


Armádní specialista vyrábí pro civilní trh
Izraelský specialista na výrobu armádního oblečení čerpá ze svých bohatých zkušeností a vkládá do oblečení civilní povahy kus ze své dosavadní historie. Výsledkem je mimořádně až překvapivě lehká bunda v pevném úpletu s dokonalým střihem. Parka IDF Doobon se objevila poprvé v letech 1971, kdy putovala do rukou Israel Defense Force. Působivý kousek si udržel respektovanou pozici až do dnešních časů a stále tvoří výbavu vojenských a speciálních složek po celém světě.


Objevila se například v letech 1982 ve výbavě argentinské armády v probíhající válce s Británii o Falklandy. Působivá ¾ bunda je bezesporu skvělým kouskem, který doporučujeme všem zájemcům o kvalitní kus teplého oblečení.