Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Survival Foodpack

front.post
front.public: 11. 05. 2018
000

Survivalu, tzn přežití v přírodě se dnes věnuje velký prostor a pobyt v přírodě si zaplať bůh získává čím dál více stoupenců.


 


Každý, ať je to tremp, taktik nebo jen běžný turista musí řešit co s sebou, aby měl adekvátně svojí plánované činnosti co nejefektivnější vybavení. Obecně je problém jídlo, především při delších pobytech.


 


Novinkou na českém trhu je Survival Foodpack od již léta etablované značky Adventure menu. O co se jedná? Vlastně takové outdoorové jídlo na klíč. V nepromokavém balení dostanete vše, co potřebujete k tomu, aby jste se mohli kdekoli a kdykoli dobře najíst. Survival Foodpack je připraven pro dvě osoby, tzn po rozbalení zde najdete dvě různá jídla, kompletní samoohřevný systém s aktivační vodou a lžící, která se ,řekněme si upřímně velmi často někam zatoulá.


  


Survival Foodpack se vyznačuje extrémní trvanlivostí 6 let!!!


Chutí je skutečně na výběr a v základu jsou na trhu k mání čtyři varianty:  1. Kuřecí po zahradnicku s fazolemi a Hovězí guláš s bramborem

  2. Jelení ragů s bramborovými špalíčky a Kuře Korma s rýží

  3. Kuřecí na divoko s rýží a Vepřové žebírko s bramborem

  4. Vepřové s knedlíkem a zelím a Pikantní kotlík s bulgurem


Vybere si každý.


Přípravy jídla se nemusí bát ani uplný amatér, protože je velmi jednoduchá:


  


Survival Foodpack se hodí zkrátka všude!!!