Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Survival výprava v plné polní

front.post
front.public: 13. 05. 2019
000-obnoveny-

Survival výpravy jsou adrenalinem napěchovanou zábavou s naprosto nepředvídatelným průběhem. Zlomek vteřiny však mnohdy rozhoduje o vašem přežití stejně tak, jako celková připravenost na krizové situace. Americké SOC rámy vytvářejí minimalizací rizik skvělé zázemí pro výpravy i do nejextrémnějších koutů našeho světa.


 


Společnost SOC a její rámy na výpravu
Společnost SOC je v USA proslulá především kvalitou svých survival batohů, na které poskytuje celoživotní záruku. Výrobce si za obsáhlou kolekcí moderních batohů rozhodně stojí a portfólio nadále rozšiřuje o efektivní rámy SOC Rabbit. Ty využijete především při delších výpravách do neznámých končin, ale i tam, kde si přejete disponovat slušnou zásobou proviantu a munice.


 


Americká kvalita nahrazuje legendární Alice Frame
Nová generace batohů SOC společně s rámy nahrazuje v USA legendární značku Alice Frame a svými vlastnostmi ji ve všech bodech převyšuje. Rám je skvělým doplňkem pro náročné lovce hledajíc způsob, jak nejlépe na plánovanou cestu sbalit vše od munice přes zbraně až proviant na několik dní.


 


SOC rámy pro lovce unesou zkrátka vše
Při výpravách se velmi často dostanete do situace, kdy vám dojde munice nebo je třeba v lese rozdělat oheň mokrým dřevem. Stejně tak může při ztrátě orientace dojít voda. SOC rámyjsou určené k přenosu břemene s maximální únosnou hmotností 522 kilogramů. 


Rám se snadno upíná a navíc počtem navržených úchytů a míst pro rychlé uskladnění nástrojů, které si přejete mít hned po ruce. Z nabízeného prostoru se dá v krajních situacích sestavit výklopné sedátko pro přepravu člověka s váhou do maximální výše 78 kilogramů.


 


Na dlouhé vzdálenosti bez otlaků
Americká společnost SOC přesvědčivou formou dokazuje, že váha je pouhým číslem. Stačí při výrobě zohlednit fyzikální vlastnosti, konstituci lidské anatomie a důkladně promyslet rozvržení skeletu. Dodržení těchto zásad  stojí i za návrhem a výrobou rámů značky SOC. Náklad břemene se díky této vyváženosti pocitově snižuje a předesílá přenos na dlouhé vzdálenosti. SOC rámy šetří při každém kroku vaší energii.