Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Taktické brýle WILEY X NERVE

front.post
front.public: 27. 06. 2018
000

Základní funkcí brýlí při střelbě je ochrana zraku před poškozením. Pro ty, kteří ve střílení pokročí dál, je potřeba využít širší ochranné prostředky.


 


Taktické ochranné brýle Wiley X Nerve byly speciálně vyvinuty pro sportovní i profesionální střelce. Brýle v sobě kombinují dokonalou ochranu zraku a perfektní rozhled díky širokým vyměnitelným čočkám. Brýle jsou balisticky testované Americkým Národními Standardizačním Institutem (ANSI).


 


Konstrukce brýlí umožňuje jak samostatné nošení, tak pohodlné a efektivní upevnění na balistickou helmu. Velikostí a konstrukcí tak chrání zrak nejen před úlomky a střelným prachem, ale i jakýmkoli přírodním vlivům na které lze při taktice narazit. Brýle mají efektivní systém odvětrání a umožňují tak neustálé nošení bez nutnosti čištění vnitřní strany skla.


  
Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 15 % je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami. Má vysokou světelnou propustnost -  89 % - a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev.


 


Pro ty kdo mají vadu zraku lze nosník lze připnout nosič na dioptrické čočky. Celková vnitřní obličejová konstrukce tvořená pohyblivou pěnou umožňuje pohodlné nošení bez následných otlaků nebo bolesti i při dlouhodobém nošení. Upevňovací řemen brýlí je velmi snadno ovladatelný pro nastavení délky a upevnění brýlí do správné polohy. Upevnění je na rotačních plastových čepech a montáž i demontáž je snadná i v rukavicích.


 


Součástí brýlí je standardně látkové pouzdro, které umožňuje jak čištění skel, tak ochranu brýlí v momentě kdy nejsou nasazeny na očích, ale jsou např. pouze upevněny na helmě. Brýle jsou standardně dodávány ve dvou barevných provedeních Tan a Black.


 


http://www.styleandsafety.cz/