Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Thaibox - thajský box - Muay thai

front.post
front.public: 24. 03. 2015
time01

Muay Thai známý též jako thajský box je plnokontaktní bojové umění, které se vyvinulo z čínských bojových umění. Největší popularitu získalo v Thajsku kde se původně souboje odehrávaly převážně na tržištích. Později začaly vznikat specializované stadiony a zápas se přesunul do klasického ringu.  


 


Jedná se o jeden z nejtvrdších bojových sportů, u kterého jsou povoleny údery lokty a koleny. Kromě suspenzoru, chrániče zubů a rukavic se nepoužívají žádné chrániče a bojovníci nastupují k zápasu bosí. V centru bojových sportů MMA Praha, můžete navštěvovat tréninky thajského boxu, zkráceně thai box nebo chcete-li Muay thai.   Na výběr máte dvě varianty. Evropskou školu thajského boxu pod vedení trenéra Tomáše Jánského, která má propracovanější boxérskou techniku, ale samozřejmě v kombinacích využívá i ty klasické techniky thai boxu. Tato škola je v současné době v evropském měřítku preferovanější.  


 


Jako druhou variantu nabízíme soukromé tréninky Muay Thai pod vedením Thajského zápasníka a Thajského šampiona Khoma Phiphitsala. U tohoto trenéra se budete učit opravdu ten klasický thajský box. Jako třetí možnost můžete v MMA Praha vyzkoušet thajský box a box pro muže a ženy středního věku. Je to aktivita pro ty, kteří by třeba rádi cvičili thai box nebo box, ale už se necítí navštěvovat tréninky s mladými 20ti letými fightery. Dá se pochopit, že ne každý se cítí na trénink vrcholového sportovce.   Tréninky jsou vhodné i jako kondiční nebo postavu formující s ohledem na každého jednotlivce. Thajský box je všeobecně považován i jako velice účinný druh sebeobrany. Pod vedením zkušeného trenéra a zápasníka Petra Krejzy, můžete nyní začít dělat něco pro sebe, svoje tělo a zdraví. Cvičení je vhodné pro začátečníky, ale uvítáme v našich řadách i toho kdo někdy trénoval.  


 


O NÁS Sportovní centrum Self Defence MMA se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí a nabízí spoustu cvičebních, sportovních i výukových programů. Trénují u nás jedni z nejlepších trenérů a lektorů ČR a to jak v kick boxu, karate, MMA, profesní sebeobrany, kardio tréninků, skupinových cvičení a mnoho dalších. Zabýváme se také sebeobranou, a aby naše centrum nabídlo co nejlepší služby, vytvořil se zde zcela nový a naprosto unikátní bojový styl, který dostal název MMA Street Fight. Jedná se o nejúčinnější a nejkomplexnější cvičení sebeobrany v ČR!  


http://www.mmapraha.cz


Foto © Depositphotos.com/macky_ch