Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Tričko Scutum druhé generace

front.post
front.public: 30. 05. 2019
000-obnoveny-obnoveny

Když se poprvé objevilo české funkční prádlo Scutum, měli jsme velké očekávání. Jeho druhá generace ovšem předčila všechna očekávání.


 


Funkční prádlo bez kompromisů, které bude splňovat vysoké nároky nejen na kvalitu střihu, ale také na materiál. Těmito požadavky jsme se řídili při vývoji a výrobě vlastní produktové řady funkčního prádla značky SCUTUMWEAR. Tato informace z webových stránky výrobce je všeříkající, a navíc zcela pravdivá.


 


Obrovskou proměnu zažilo především tričko Scutum. Jako první funkční vrstva ve svojí první generaci fungovalo skvěle. Druhá generace se vyznačuje zcela novým inovativním provedením.


 


Kromě změny konstrukce došlo celkově ke snížení hmotnosti trička. Když na sebe tričko navléknete, až Vás to překvapí. Záda nahradil prodyšný materiál, který umožňuje skvělou prodyšnost a odvádění potu. Složení materiálu je 92% polyamid supplex, 8% lycra. Tričko skvěle padne a díky prodlouženému střihu se nevyhrnuje.


Díky antimicrobiální ochraně s ionty stříbra a panelům pro regulaci teploty těla při zátěži se tričko vyznačuje vysokou odolností a funkčností při jakémkoli pohybu. Ploché švy zabezpečují bezproblémové chování trička pod dalšími vrstvami oblečení nebo při použití taktických doplňků jako např vesty.


 


Tričko jsme podrobili testům na střelnici při taktickém kurzu. Trička fungovala skvěle a testery překvapila především jejich „pavoučí“ lehkost při prvním kontaktu. Díky provedení a použitým materiálům skvěle odváděla pot a všichni se v nich cítili skvěle.


Kvalitu materiálů a dobrý pocit z nošení spodní vrstvy funkčního prádla oceníte především při jeho delším nošení v extrémnějších podmínkách.


 


Dvě základní barevná provedení v černé a zelené barvě uspokojí jak laiky tak profesionály z řad policie a armády.