Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Udělejte něco pro svoji ženu

front.post
front.public: 31. 01. 2020
time05

Z oficiálních statistik Ministerstva vnitra České republiky je jasné, že dochází k nárůstu trestné činnosti související s násilím na ženách, sexuálně motivovaným deliktům a dále k fyzickému napadání a loupežným přepadení žen.


 


Tento trend má dlouhodobou vzrůstající linku z mnoha důvodů. Tím hlavním je uzavřenost českých žen. Mnoho z nich o obtěžování, popř. napadení raději nemluví a především se neumí bránit. Mnoho žen se také stydí jít trénovat k trenérovi – muži.  


 


Ano sociální situace ve společnosti tomu nijak nenahrává, a proto je potřeba aby ženy začaly aktivně komunikovat na téma jak se bránit. V MMA Praha před časem otevřeli kurz sebeobrany pro ženy. Kurzy pod vedením Tibora Šaraye vedou profesionální trenérky, které nejen dokáží naučit techniku, ale především se na celou záležitost podívat z pohledu ženy.   Tréninkové kurzy jsou speciálně zaměřeny na běžné situace, ke kterým může dojít při přepadení ženy a jsou zde využity ty nejúčinnější prvky z mnoha stylů bojových umění jako je Krav maga, Systema, ODG atd. Nenechávejte nic náhodě a naučte se efektivně bránit agresorům! Přihlaste se na začátečnický kurz sebeobrany pro ženy vedený zkušenými trenéry v Self Defence na Václavském náměstí. Ženy které absolvují kurz v MMA Praha, se už nebudou cítit bezbranné a po temných uličkách si budou vykračovat s nově nabitou sebejistotou.  


 


O NÁS


Sportovní centrum Self Defence MMA se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí a nabízí spoustu cvičebních, sportovních i výukových programů. Trénují u nás jedni z nejlepších trenérů a lektorů ČR a to jak v kick boxu, karate, MMA, profesní sebeobrany, kardio tréninků, skupinových cvičení a mnoho dalších. Zabýváme se také sebeobranou, a aby naše centrum nabídlo co nejlepší služby, vytvořil se zde zcela nový a naprosto unikátní bojový styl, který dostal název MMA Street Fight. Jedná se o nejúčinnější a nejkomplexnější cvičení sebeobrany v ČR!


http://www.mmapraha.cz


Foto © Depositphotos.com/sergiy_chmara