Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Walther PPS M2

front.post
front.public: 05. 03. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Zbrojovka Walther zásobuje již delší dobu trh kvalitními střelnými zbraněmi a nejinak je tomu i u modelu PPS M2. Jak již z názvu vyplývá, jedná se druhou generaci této zbraně, která má oproti  svému předchůdci například upravené vypouštění zásobníku.


 


Pistole Walther Police set M2 je druhou generací pistole PPS. Rukojeť a závěr mají nový design. Tlačítko pro vypouštění zásobníku je přemístěno z lučíku na levou stranu rukojeti, jako je tomu již u většiny mezinárodně uznávaných zbraní. Ergonomicky tvarovaná rukojeť byla navržena tak, aby svým obvodem odpovídala nejběžnější velikosti ruky, čímž se dříve dodávané výměnné hřbety rukojeti, se stávají zbytečností. Standardní ocelová mířidla zvýrazněná třemi fosforovými tečkami.


  


Zbraň má tenký polymerový rám, díky kterému umožňuje opravdu skryté nošení a pod oblečením je velmi nenápadná. Zbraň díky zdrsněnému povrchu rukojeti neprokluzuje ani ve vlhké ruce. Zbraň má výstražník a systém QuickSafe. V balení jsou tři zásobníky s kapacitou 6, 7 a 8 ran. Původní model pistole PPS již nebude na trhu dostupný a je třeba mít na paměti, že do PPS M2 pasují pouze nové zásobníky, právě kvůli změně vypouštěcího mechanismu zásobníku. Zapomenou nesmíme ani na rozměry, které jsou opravdu miniaturní. Vždyť celková délka zbraně je pouhých 161 mm při délce hlavně necelých 80 mm. Hmotnost plně nabité zbraně se potom pohybuje pod hranicí půl kilogramu.


 


Jediným mírným neduhem zbraně je poněkud vyšší cena. Ta se na našem trhu totiž pohybuje kolem 18 000,-. Na druhou stranu je třeba říci, že se jedná o výrobek světoznámé zbrojovky, která si zakládá na kvalitních výrobcích. Opomenout nesmíme ani odolné materiály, které jsou použity na výrobu, jenž zajišťují dlouhodobou životnost zbraně.


 


BEAREKA


 


Firma BEAREKA byla založena v roce 2011. Už od začátku chceme našim zákazníkům nabízet především zbraně sběratelské. Zaměřujeme se na zbraně vojenské a služební, nejčastěji z období druhé světové války. 


 


Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.


 


Kromě zbraní sběratelských ale prodáváme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.


 


http://www.beareka.cz