Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Wiley X Remington

front.post
front.public: 03. 04. 2019
000

Balistická ochrana očí je při střelbě naprostým základem. Při výstřelu dochází k výbuchu střelného prachu v náboji a z pistole může směrem k oku lecos odletět.


 


Jednou ze špičkových značek, které můžete najít na českém trhu je Wiley X, Inc. Více než 30ti letá historie vývoje v oblasti ochrany zraku v těch nejextrémnějších podmínkách dává tušit vysokou kvalitu jejich výrobků. Brýle WileyX našly svoji využitelnost při mnoha aktivitách jako sportovní lov a střelba, jízda na motocyklu, rybolov, pěší turistika, cyklistika a různé extrémní sporty. Spolupráce s americkou armádou a speciálními složkami pak dodává mimo mnoha atestů a certifikací punc kvality a specifický sortiment pro oblast military.


 


Wiley X je jediný výrobce prémiových slunečních brýlí na světě, jehož kolekce překračuje bezpečnostní normy OSHA. Na základě licence společnost Wiley X také vyrábí 100% bezpečnostní brýle ANSI pro některé z nejvýraznějších světových značek, jako jsou Harley Davidson, John Deere, Remington a 5.11 Tactical.


 


Špičková balistická technologie brýlí Wiley X určená pro armádní složky na bojišti je dnes dostupná na mnoha civilních trzích. Brýle Wiley X jsou ideální pro víkendové válečníky nebo pro ty, kteří žijí v aktivním životním stylu. Patentované těsnicí vložky odnímatelných obličejů Cavity ™ pokořují nejdrsnější výkyvy matky přírody tím, že chrání před větrem, prachem, nečistotami a periferním


 


světlem a zároveň zvyšují polarizaci. Konečný výsledek nabízí uživateli ten nejlepší zážitek ze sledování.


 


Wiley X Remington


 


Nabídka brýlí Wiley-X je velmi široká a pro test jsme si vybrali pánský model Wiley X Remington.


 


 


 


Atraktivní design, špičkové zpracování a skvělá nositelnost brýlí se hodí nejen na střelnici, ale zapadne i do běžného života. Každý střelec ví, že dobré brýle už nechce měnit a sundávat a toto je přesně TEN model, který můžete nosit stále.


Sportovní matně černý rámeček je doplněn elastickým nosníkem s drátěným jádrem, který se hravě přizpůsobí jakémukoli tvaru a velikosti nosu. Stranice jsou zpevněny dvojitou výztuží. Brýle včetně čoček jsou testovány Americkým národním standardizačním institutem (ANSI) a splňují přísné bezpečnostní normy.


Čočka vykazuje extrémní odolnost a odfiltruje 100 % UV záření. Kouřově šedé zbarvení maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vynikající za jasných až oslňujících dní. Vyměnitelné čočky lze dokoupit, jednoduše měnit a přizpůsobovat se tak různým světelným podmínkám.


Brýle jsou vhodné pro střelbu, ale i pro jakékoli outdoorové aktivity.


 


http://www.styleandsafety.cz/