Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Winchester SXP Defender 46CYL

front.post
front.public: 24. 08. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Představujeme další kousek od známém výrobce brokovnic. Model Defender se vyznačuje kvalitními použitými materiály a velmi slušnými střeleckými parametry. Na co dál se můžou uživatelé této zbraně těšit ?


 


SXP Defender je model který je velmi kompaktní a jednoduše se s ním manipuluje i střílí. Má černou kompositovou pažbu a chromovou 46 cm hlaveň, což z něj dělá perfektní zbraň pro zásahové jednotky. Diskrétní, spolehlivá a lehká a vyznačuje se vysokými hodnotami ve své třídě. Kapacitu zásobníku má tato zbraň bez omezovače až 5 + 1 náboje a využívá ráži 12-76. Kromě ostatních použitých materiálů se na zbrani objevuje také dřeva, které je velmi kvalitní a odolné, jedná se o dřevo Composite. U zbraní tohoto typu není nikterak překvapivá ani vyšší váha, ta je u modelu SXP Defender jen těsně pod tři kilogramy.


  


Mezi další specifika zbraně můžeme uvést hlaveň Back Bored nebo 44 mm Drop at comb a 55 mm Drop at heel. Výrobce dále uvádí efektivní dostřel téměř sto metrů, ten maximální bude ještě o několik desítek metrů větší. Zbraň také chrání několik pojistek, aby se předešlo zbytečným nehodám. Jediným mírným neduhem zbraně je fakt, že je poměrně složité ji rozebrat, následně vyčistit a poté zase složit. S tímto úkolem si poradí už pokročilejší uživatelé.


 


Co se tedy týče modelu SXP Defender, zastupuje tato zbraň na trhu spíše střední nebo nižší střední třídu. Tomu také odpovídá cena, která se na tuzemském trhu pohybuje kolem 13 000,-.Zbraň se dodává v papírové krabice s veškerým příslušenstvím. V poměru cena/výkon se jedná o velmi povedou koupi a za takto nízké peníze příliš mnoho zbraní v této kategorii sehnat nelze.


 BEAREKA


Firma BEAREKA byla založena v roce 2011. Už od začátku chceme našim zákazníkům nabízet především zbraně sběratelské. Zaměřujeme se na zbraně vojenské a služební, nejčastěji z období druhé světové války. 


Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.


Kromě zbraní sběratelských ale prodáváme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.


 


http://www.beareka.cz