Ochutnejte super prémiový Tulchan Gin, novinku na českém trhu

front.post
front.public: 29. 04. 2024
PastedGraphic-1-2

Kvalitní giny patří mezi nejvyhledávanější alkoholické nápoje. Těší se oblibě díky své variabilitě, jsou skvělé čisté jen tak ve sklence, i kombinované v míchaném drinku. Ochutnejte novinku na českém trhu, exkluzivní Tulchan Gin londýnského stylu, a rozšiřte si tak své ginové obzory.   


Každý, kdo nepatří mezi abstinenty, asi někdy ochutnal gin či nějaký koktejl z něj. Jedná se o velmi populární alkohol, který má spousty příznivců. Pokud chcete opravdu exkluzivní kousek, sáhněte po novince v podobě Tulchan Ginu. Tento super prémiový gin vás rozhodně nezklame.   


Tulchan Gin se řadí mezi lehké giny londýnského stylu. Pochází ze Skotska a je inspirovaný skotskou přírodou, proto v něm ucítíte trnky, květy černého bezu a listy ostružiníku. Nechybí ani bylinková svěžest. Tulchan Gin pochází z oblasti Speyside, která se specializuje hlavně na whisky, a tím získává tento gin svůj unikátní charakter.


Pokud oceníte dobrý koktejl, můžete si být jisti, že Tulchan Gin se skvěle hodí do každého ginového drinku. Obzvlášť výborně ladí v klasice všech klasik Gin Tonic – s plátkem pomeranče zaručeně okouzlíte každého, kdo ochutná. A ani nesmrtelnou klasikou Gin Martini neuděláte krok vedle.  


Tulchan Gin se pyšní 45 % alkoholu, má křišťálově čirou barvu a je k dostání v lahvi o objemu 0,7 litru.


Exkluzivní ginovou novinku Tulchan Ginu můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits http://www.1er.cz za 1180 Kč.