Polar představuje novou řadu multisportovních hodinek Vantage V3

front.post
front.public: 16. 10. 2023
PastedGraphic-1-1

 


Finský výrobce sportovních hodinek neboli sporttesterů Polar s více než 50letou historií uvádí na trh nové prémiové hodinky Polar Vantage V3. Tato novinka s sebou přináší revoluční biosenzorickou technologii Polar Elixir™, zahrnující nový optický snímač tepové frekvence, senzor EKG, oxymetr i měření tělesné teploty.


Polar Vantage V3 s unikátní technologií Polar Elixir™ umožňuje přesné měření a převod tělesných funkcí na digitální data, zahrnující saturaci krve kyslíkem, teplotu kůže i sledování činnosti srdce pomocí snímače EKG. Nová technologie OHR Gen-4 zajišťuje navíc nejpokročilejší optické sledování tepové frekvence v historii hodinek Polar.


Vedle široké škály inovací zaujme Vantage V3 také ikonickým severským designem s dotykovým displejem AMOLED s vysokým rozlišením, dvoufrekvenční GPS, offline mapami či výkonným procesorem. „Sportovní pokrok pramení z našich ambicí, stanovených cílů a odhodlání je dosáhnout. K tomu je nezbytné mít co největší množství dat o našem sportovním výkonu i fyzické kondici, které lze získat pouze prostřednictvím přesného měření. Spojení těchto znalostí vás pak může posunout na úplně novou úroveň tréninku,“ dodává generální ředitel Sander Werring ze společnosti Polar.


Nejpropracovanější technologie v historii
Technologie biosenzorů Polar Elixir™ je výsledkem dlouhodobého úsilí společnosti v oblasti vědy a výzkumu, které přináší spoustu vylepšení. Patří sem například nejpřesnější optické měření tepové frekvence v historii značky Polar. Inovativní struktura snímače s vylepšenými algoritmy minimalizuje únik světla, redukuje rušení pohybem ruky a zvyšuje energetickou účinnost, což vede k o 25 % vyšší přesnosti měření v běžných sportech včetně běhu a cyklistiky.


Vlajková loď disponuje vůbec poprvé také funkcí pulzní oxymetrie, díky které se dozvíte, jak dobře je vaše krev okysličená, což se hodí například při tréninku ve vysokých nadmořských výškách. Díky funkci snímání teplotyhodinky Polar Vantage V3 v noci automaticky zjišťují tělesnou teplotu. Ženy mohou tyto informace využít zároveň k hlubšímu poznání svého menstruačního cyklu a jeho jednotlivých fází. 


Spojení funkčnosti a elegance
Řada hodinek Vantage V3 získala zcela nový design, který je ideální nejen na sport, ale také na každodenní nošení. Překvapí i dosud největším displejem AMOLED, poskytujícím ještě lepší viditelnost než doposud. Lehký hliníkový rámeček a robustní tlačítka, vhodná i při použití v rukavicích, zajišťují pohodlné nošení a snadný přístup ke všem funkcím.


Hodinky Polar Vantage V3 jsou poprvé plně kompatibilní s běžnými 22mm náramky, bez potřeby adaptérů. Díky rychlejšímu procesoru a 32GB interní paměti nabízí ve srovnání s Vantage V2 také mnohem lepší výkon. Oproti předchozímu modelu překvapí také o 42 % větší výdrž baterie, díky které můžete hodinky používat i několik dní v kuse. 


Pro každého sportovce
S více než 150 sportovními profily je Polar Vantage V3 ideálním společníkem pro všechny aktivní nadšence. Poskytuje komplexní sledování aktivity, tréninku, regenerace i spánku. Díky nástrojům pro hodnocení sportovního výkonu tak můžete snadno optimalizovat svůj trénink, sledovat kvalitu spánku i následnou regeneraci a tím například minimalizovat riziko zranění. Všechny cenné informace přitom najdete přehledně v bezplatné aplikaci i na webových stránkách flow.polar.com. 


Model Polar Vantage V3 je dostupný ve třech barevných provedeních – černá, bílo-oranžová a modro-šedá. Jeho cena začíná na 14 990 Kč. Hodinky s hrudním pásem pak stojí 16 290 Kč.