Potřebujete zlepšit pitný režim? S těmito novinkami od SodaStream to bude hračka!

front.post
front.public: 22. 05. 2024
Misty-Blue-Art-Machine-lifestyle

 


Správný pitný režim může být pro mnohé výzva, která se neplní snadno. Zajistit tělu dostatečný přísun zdraví prospěšných tekutin bývá problematické zejména pro lidi, kterým čistá voda nechutná, ale zároveň se chtějí vyhnout slazeným nápojům. Ověřeným tipem je perlivá voda sycená bublinkami CO2, které po kontaktu s chuťovými receptory aktivují v mozku formu smyslového potěšení, podobnou konzumaci kořeněných jídel*. Pokud do naperlené vody přidáte i kousky ovoce nebo trochu ovocné šťávy, nápoj získá ještě příjemnější chuť, aniž byste tělo zatížili nezdravými kaloriemi. 


Modrá je (nejen) dobrá
Pokud jste si dosud nepořídili výrobník perlivé vody jen proto, že hledáte opravdu nápaditý design, doporučujeme SodaStream ART v barvě Misty Blue. Dokonalé tvary prémiového výrobníku ART s originální pákou pro sycení vody dokonale vyniknou v kombinaci s hravou světle modrou. Součástí balení je i opakovaně použitelná lahev z Tritanu vhodná do myčky nádobí a nová růžová bombička Quick Connect. Ta se do výrobníku nasazuje bez šroubování a připravíte s ní až 80 litrů perlivé vody. Intenzitu sycení můžete regulovat počtem stlačení páky. 


Jedna za tisíce
Opakovaně použitelná nápojová lahev dokáže při každodenním používání nahradit tisíce jednorázových PET lahví. Zároveň vám pomůže udržet si přehled o tom, kolik vody za den vypijete. Praktickým a zároveň trvanlivým řešením je proto odolná lahev, kterou můžete mýt i v myčce nádobí. Naleznete ji v každém balení výrobníku perlivé vody SodaStream a nově i v sortimentu samostatně prodávaných lahví. Všechny nové litrové lahve JET a FUSE jsou vyrobeny z odolného materiálu Tritan, který neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly a má vysokou odolnost vůči nárazům, teplotám i působení slunečního záření. Lahve jsou vhodné do myčky nádobí, protože ani vyšší teplota vody při mytí nesníží jejich mechanickou odolnost vůči tlaku vznikajícímu při sycení vody. Nové barevné designy potěší děti i dospělé. 


Nové lahve SodaStream, vhodné i do myčky nádobí, se prodávají  v setech po 2 kusech za 459 Kč. Jsou též dostupné v klasickém provedení FUSE BLACK, FUSE WHITE a JET BLACK/WHITE.  Do myčky je vhodná i nová lahev FUSE METAL, která se prodává za 359 Kč. http://www.sodsatream.cz